InzerceBazar.cz >> Služby >> Cestování ubytování >> České Budějovice >> nabídka >>

Levné ubytování České Budějovice pension

 Přidat inzerát   
Levné ubytování České Budějovice pensionLevné ubytování České Budějovice pensionLevné ubytování České Budějovice pension
 Levné ubytování České Budějovice pension  

Levné ubytování České Budějovice pension Minor můžete využít pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování firemních pracovních skupin za nejlepší cenu. Levný pension nabízí ubytování v komfortním dvoupokojovém apartmánu pro 1 – 4 osoby a v pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových. Ubytování České Budějovice patří mezi pensiony ve městě a okolí, pro rodiny, dovolenou, pracovní cesty a skupiny osob. Pension Minor České Budějovice má pokoje i apartmán s vlastním WC, koupelnou, sprchou, SAT-LCD televizí, velkým přenosným ventilátorem, minibarem, ledničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou. Ubytování v soukromí České Budějovice nabízí levný pobyt včetně snídaní a parkování i dodávkových automobilů. Apartmány České Budějovice na jednu nebo více nocí, nedaleko centra města i výstaviště, v okolí pensionu se nachází koleje vysoké školy VŠTE, firma Robert Bosch a pivovar Budvar.

České Budějovice   Jméno: Irena Srbová     Tel.: 721589838     e-mail:

Další inzeráty v kategorii >> Služby >> Cestování ubytování

Penzion Minor České Budějovice Penzion Minor České Budějovice
České Budějovice - Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování. K dispozici jso

Egyszeru kölcsönajánlat Jelentkezzen mos
České Budějovice - Különleges vagyok, amely 2 000 € kölcsönt kínál, 1 000 000 euró 3%-os

Pronájem pokojů v Ústí nad Orlicí
Ústí nad Orlicí - Nabízím levný pronájem pokojů v ubytovně Mendrik v Ústí nad Orlicí. Id© 2024 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | levne ubytovani | Topweb, s.r.o.