Inzerce služby > Hotýlek Hotel Minor České Budějovice

 InzerceBazar.cz >> Služby >> Cestování ubytování >> České Budějovice >> nabídka >> Hotýlek Hotel Minor České Budějovice
Hotýlek Hotel Minor České BudějoviceHotýlek Hotel Minor České BudějoviceHotýlek Hotel Minor České Budějovice
 Hotýlek Hotel Minor České Budějovice  

Nabídka:   Hotýlek Hotel Minor České Budějovice se řadí mezi levné hotely a penziony, je vyhledávané levné ubytování vhodné pro pracovní cesty a dovolenou. Ubytování České Budějovice levně, hotel Minor se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra města, za Českobudějovickým pivovarem Budvar. Ubytování České Budějovice hotel Minor akceptuje po předchozí dohodě s recepcí ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky. Hotel Minor levné ubytování České Budějovice Vám nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Restaurace ubytování České Budějovice hotel Minor Vám nabídne Vám výborné snídaně a večeře. Hotel Minor České Budějovice se postará o Vaše pohodlné ubytování a ochotný personál Vám poskytne kvalitní profesionální služby. Hotel Minor ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům za pamětihodnostmi do okolních měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou.

České Budějovice   Jméno: Irena Srbová     Tel.: 387314949     e-mail:

Další inzeráty hotylek hotel v kategorii >> Služby >> Cestování ubytování

Penzion Minor ubytování České Budějovice Penzion Minor ubytování České Budějovice
Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v klidné části města, nedaleko centra a je vhodný pro pracovní ces ...

projmu garsonieru
pronajmu dlouhodobě garsonieru 23 m2 pro jednu osobu. Zděný jednopatrový dům. Ubytování je v přízezemí se sprchovým kout ...© 2017 InzerceBazar.cz - inzerce inzeráty zdarma | RSS | Topweb, s.r.o. | InzerceBazar.cz inzerce nezodpovídá ani neručí za pravdivost a obsah inzerátu.